O autorze

Życie – Keith Richards

23 sierpnia 2016

Tytuł: Życie

Autor: Keith Richards

Rok wydania: 2011

Język: angielski

Streszczenie: Biografia Keith Richardsa kultowego gitarzysty The Rolling Stones. Opowieść o drodze jaką przeszedł z ubogiego podlondyńskiego Dartford na szczyt światowego showbiznesu, stając się ikoną muzyki rockowej. Przez całe życie mówił i robił co chciał, nie stroniąc od kobiet i niszczących nałogów. Mimo to osiągnął niebywały sukces. Wspólnie z członkami zespołu Richards stworzył riffy, teksty i muzykę do piosenek, które podbiły świat. W końcu sam zdecydował się przedstawić historię swojego życia w oku cyklonu – bezpretensjonalnie, szczerze i na luzie.

Rekomendacje:

goodbook logoTakie „życie” zdarza się raz na miliard. I jakże to niesprawiedliwe, że nie należy ono akurat do mnie. Jego jedna kompozycja zapewniłaby przyjemny byt, on stworzył ich kilkadziesiąt. Ale nie to jest najważniejsze. Pan Keith nauczył mnie jednej bardzo ważnej rzeczy, której istota zmienia mój świat – albo po mojemu albo wcale. I, że nie mam wyboru jak tylko być sobą.

 

 

Cytat:

„Jeśli nigdy nie nawalasz, gdzie twoja aureola?”

„Nigdy nie miałem problemów z narkotykami. Miałem problemy z policją.”

„Myśl o kolejnym K. Richards’ie jest przerażająca” Keith Richards o ekranizacji swojej autobiografii.

 

Ciekawostki: Keith Richards żyje i ma się zupełnie dobrze. W wieku 73 lat wyruszył w kolejną światową trasę. Biografia Richardsa jest jedynym oficjalnym źródłem wiedzy o wielkości przyrodzenia Micka Jaggera.

 

Wrap Up

Życie - Keith Richards

Pros

Cons

No Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge