O autorze

Jeszcze czego! – Paulina Młynarska

30 sierpnia 2016

Tytuł: Jeszcze czego!

Autor: Paulina Młynarska

Rok wydania: 2016

Język: polski

Streszczenie: Paulina Młynarska po raz kolejny, nie bacząc na osobiste ryzyko, wpuszcza nas do swojego życia. Opowiada wstrząsające historie bohaterek programu „Miasto kobiet” i oddaje głos swoim czytelniczkom. Wszystko po to, żeby przekonać Cię, że masz prawo żyć tak, jak chcesz. Choć wszyscy dookoła Ciebie zdają się mówić: Jeszcze czego!

Rekomendacje:

Magda Staniszewska – adwokat

jeszcze czego

Feministyczna książka tylko dla odważnych i mających dystans do siebie facetów. Autorka bez znieczulenia opisuje swoje i innych kobiet doświadczenia z mężczyznami, zwłaszcza po seksualnej stronie mocy. Książka o błędach popełnianych przez mężczyzn w relacjach damsko – męskich, nie mających o tym zielonego pojęcia, którego zresztą nie chcą mieć. Uśmiałam się, ale de facto przez łzy.  Wychodzi na to, że życie z facetem to udręka?

 

 

Cytaty:

„No tak, wyszłam za mąż 4 razy. I co? Żyję. I mam się dobrze.”

„Seks feministek jest cudowny! Feministka nie zgadza się na byle jaki seks, dobrze zna swoje ciało i potrzeby, a jednocześnie nie pozwala sobą manipulować. To może oczywiście odstraszać niektórych mężczyzn, którzy boją się, że feministka ich wykastruje. Ale spokojna głowa, prawdziwy facet nie ma takich lęków.”

 

Ciekawostki: W 1986 zadebiutowała na dużym ekranie, wcielając się w rolę Aliny w filmie „Kronika wypadków miłosnych” Andrzeja Wajdy. W wieku 16 lat wyjechała do Francji, gdzie zagrała między innymi w serialu erotycznym „Różowa seria”. Ma wykształcenie podstawowe. Uczyła się w liceum, jednak naukę przerwała w wieku 16 lat.

 

Wrap Up

Jeszcze czego! - Paulina Młynarska

Pros

Cons

No Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge